Táto platforma na online kurzy je práve spustená a preto ak máte pre mňa akúkoľvek odozvu,

ciary
Domov /

Kontakt

Kontakt

Som tu, aby som vám pomohol s akýmkoľvek dotazom týkajúcim sa kurzov. Neváhajte ma kontaktovať pre ďalšie informácie.

shape-hore

  Napíšte mi

  Ochrana osobných údajov

  cta-spat-michal@2x
  shape-dole

  Najčastejšie otázky

  Vo všetkých kurzoch je aplikovaná metodika, ktorá pomôže ako začiatočníkom tak aj pokročilým športovcom.

  Dal som si záležať na tom aby si každý našiel to svoje.

  V kurzoch nájdete tréningové + edukačné materiály rozdelené do rôznych levelov s inštrukciami aký level si zvoliť ak Vám to nebude jasné.

  To záleží od kurzu, ktorý si sprístupníte. Vo všeobecnosti sa ale jedná o veľmi nenáročné disciplíny na podmienky a priestory.

   

  HANDBALANCING: zem + stena
  FLEXIBILITA: karimatka + expandér + palica, + yoga block (nie sú 100% nutné)
  KALISTENIKA: začiatočníci = zem + stena, pokročilejší = hrazda + bradlá

   

  V kurze vysvetlujem užitočné pomôcky ku kalistenike ako napríklad, gymnastické kruhy, expandér, externé váhy alebo opasok.Všetko ale záleží od vášho výkonnostného levelu a cielov, ktoré máte.Vždy sa dá ale veľmi zaujímavo zaobísť bez špeciálnych podmienok ako sú napríklad fitness centrá.

   

  V kurzoch vás učím aby ste vedeli odcvičiť kdekoľvek ste a tak neboli otrokom fitness centier. Naše telo je naša posilňovňa a mojou úlohou je vás naučiť ako s ním cvičiť.

  Čo sa týka fyziológie tak určite áno. Muži sú prirodzenejšie silnejší a ženy flexibílnejšie. Nie je to pravidlo,ale vo všeobecnosti to platí. V stojke a kalistenike ženy budú pravdepodobne bojovať so silou. Pre mužov bude naopak výzva dominovať vo flexibilite. Každý máme svoje “esá” a svoje slabšie stránky, ktoré ak si uvedomíme tak ich vieme využiť a nedostatky dorovnať.

   

  V metodike kurzu si ženy aj muži potrebujú prejsť všetky kroky uvedené v kurzoch aby sa dopracovali k vyššiemu výkonnostnému levelu. Preto by som vôbec nerobil rozdiel medzi pohlavím, v tréningu stojky, flexibility alebo sily. 

  Každý máme telá s tými istými kosťami, sústavami, metabolizmom etc. Samozrejme, že niektoré znakyú sú odlišné máme ale tú istú anatómiu a fyziológiu.

  To je veľmi individuálne. Záleží to od počtu ktoré programov si zvolíte.

   

  Ak ste začiatočník, 3x tréningy do týždňa v rámci jedného kurzu je minimum.

  Čím viac sa budete zlepšovať tak tým častejšie bude potreba trénovať.

  Je potrebné stanoviť si jasné ciele a na základe ich si zvoliť kurz, v ktorom budete mať jasne vysvetlené ako často a dlho máte danný tréning trénovať na to aby sa dostavili výsledky. Treba brať do úvahy váš level výkonnosti, kvalitu regenerácie…

  Dajte si ale pozor na to aby sa vám nestalo,že budete trénovať viac kurzov ale ani jeden poriadne. V tom prípade si radšej zvolte len jeden alebo maximálne 2 ak si kurzy plánujete sprístupniť len na rok alebo mesiac.

  Progress je istý, len to netreba prekombinovať!

  V kurzoch je pripravný formulár, ktorý môžete vyplniť Vašimi otázkami týkajúcimi sa kurzu. Tento formulár funguje aj ako podporný nástroj ak by nastala technická alebo iná porucha.

  Zakúpiť kurzy si môžete 3 spôsobmi. Zvolili sme paušálne platby s mesačným, ročným prístupom a jednorázovú platbu s doživotným prístupom. Tak isto sme pre vás vytvorili rôzne kombinácie kurzov, ktoré si môžete zvoliť. Tieto platby sú v rôznych cenových reláciách. Chceli sme vám umožniť výber, podľa vašich cieľov a finančných možností. Mesačná a ročná platba nie je záväzná, ak sa rozhodnete platbu zrušiť, nič Vám v tom nebude brániť. Jednorázová platba je určená pre Vás, ktorí chcete mať doživotný prístup a to s uskutočnením jedinej platby.

   

  KURZY SÚ AKTUALIZOVANÉ A PRAVIDELNE OBOHACOVANÉ O NOVÝ OBSAH.

   

  Je to teda projekt, ktorý sa neustále vyvýja a jeho hodnota bude postupom času stúpať preto prístup poriadne zvážte. Podrobnejšie vysvetlenie nájdete v sekcii.

  Áno. Pripravili rôzne kombinácie, ktoré si môžete sprístupniť. Flexibilita a sila je úzko spojená so stojkou. Ku kalistenike okrem sily potrebujete aj plné rozsahy, ktoré naberiete pomocou kurzu flexibility. Flexibilita si tak isto vyžaduje silu aby ste mali vaše svaly nie len flexibilné ale aj silne a stabilné, čo je dôležité k správnej vitalite kĺbov.

  Spojenie kurzov je pre vás prínosné a práca na týchto kondičných vlastnostiach pozitívne ovplyvní váš pokrok. Upozorňujem na to aby ste sa orientovali v každom programe podľa inštrukcií a dodržovali pravidelnosť a dĺžku cvičenia. Ľahko sa môže stať, že budete robiť všetko naraz ale nič poriadne. Preto ak máte momentálne kapacitu sa venovať len jednému kurzu tak si sprístupnite len jeden a prípadne časom pridáte ďalší.

  Záleží to od Vašich cielov a ambícií. Keďže ste sa tu dostali tak máte pravdepodobne ambíciu pracovať na viacerých kurzoch.Prečo? Jednoducho preto lebo tieto disciplíny vieme síce izolovať ale tak isto sa do veľkej miery spájajú.

   

  PRÍKLAD

  V kalistenike časom robíme kľuky v stojke.

  Je to teda silový cvik, ktorý je spojený s kľuku a zo stojky.

   

  KALISTENIKA + HANDBALANCING

  Pri stojke potrebujeme dostatočnú flexibilitu celého tela. Na to aby sme mali správne polohované telo je potrebná flexibilita ramien a zápästia. Keď robíme pozície ako je straddle alebo tuck tak tie si vyžadujú flexibilitu bedier a chrbtice.

   

  HANDBALANCING + FLEXIBILITA

  V kalistenike potrebujeme strečovať telo na to aby sme vedeli využívať plný rozsah v pohybe, čo je základom správnej techniky pri cvičení. Pri drepoch potrebujeme flexibilitu členku a bedra, pri zhyboch a dipoch flexibilitu ramien a zápästia.

   

  KALISTENIKA + FLEXIBILITA

  Vyberte si teda kurzy podľa vašich aktuálnych cieľov a deficitov, či už v oblasti sily, flexibility alebo stojky a pokojne na nich začnite pracovať súbežne.

   

  Ďakujem. Onedlho ti príde na sľubované PDF.